Przedświąteczna Giełda Płytowa w CH Mosty

2-3 grudnia, godz. 9.00-21.00, parter, obok Hebe i schodów ruchomych

 

 

Jesteś amatorem czarnych krążków? Poszukujesz oryginalnej płyty na prezent? A może polujesz na prawdziwe perełki wśród winyli, czy chcesz sprawić komuś bliskiemu muzyczną niespodziankę-prezent? Jeśli tak, koniecznie odwiedź przedświąteczną Giełdę Płytową w CH Mosty!

 

Już 2 i 3 grudnia zapraszamy łowców winyli, płyt i kaset do wizyty w naszym centrum handlowym, gdzie przez dwa dni odbywać się będzie kolejna edycja Giełda Płytowa.

 

Na miejscu do zdobycia będą tysiące nośników, w tym stare, kolekcjonerskie wydania i współczesne, z  najróżniejszych gatunków muzycznych. Dla wszystkich melomanów to idealna okazja, aby rozszerzyć swoją kolekcję płyt winylowych bądź zaopatrzyć się w kasetę lub CD z ulubionym gatunkiem muzycznym. W jednym miejscu będzie można znaleźć przeboje z całego świata! Jest to również idealne miejsce do zakupu świątecznego prezentu, o ile jeszcze o tym nie pomyślałeś.

 

W wydarzeniu wezmą udział wystawcy liczący się w branży kolekcjonerów z całej Polski oraz z regionu. Fani analogowego brzmienia będą mogli wybierać spośród winyli, płyt i kaset z nagraniami różnych nurtów muzycznych i  stylów – od jazzu, bluesa, poprzez rock, disco, punk, folk, pop, po muzykę polską, filmową czy klasyczną. Między nimi znajdą się wielkie hity, bestsellery i albumy kolekcjonerskie. Nie zabraknie też perełek muzycznych wśród płyt CD i kaset. Z pewnością każdy z Was znajdzie coś dla siebie!

 

Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

 

Zapraszamy!

 

Aktualności

Ho, ho, idą święta!

Prosto z zaśnieżonej Laponii do CH Mosty nadciąga mroźne powietrze przepełnione… magią świąt! 19-22 grudnia 2022 świąteczna akcja w CH Mosty!   Jak co roku o tej porze roku przygotowujemy…

Zobacz

Grudniowe godziny otwarcia

Zobacz

Wesprzyj z nami potrzebujące zwierzaki i weź udział w zbiórce w dniach 1-20 grudnia 2022

Idzie zima. Pamiętaj, że bezdomne psy i koty też potrzebują ciepła. A Ty możesz im w tym pomóc!   Jeśli jesteś przyjacielem czterech łap – włącz się w naszą zbiórkę…

Zobacz
Chcesz być na bieżąco z nowościami i promocjami? Zapisz się do newslettera.
Przeczytałem zasady subskrypcji

Administratorem danych osobowych jest A Mosty Sp. z o.o., ul. Dębowa 1, 46-022 Zawada, zwana dalej Spółką. Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celu realizacji świadczonej usługi „Newsletter”, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b i f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO), tj. w celu realizacji umowy (nawet zawieranej ustnie lub za pośrednictwem akceptowanego regulaminu), jak też w prawnie usprawiedliwionym celu rozumianym jako identyfikacja klienta i ewentualne rozpatrzenie reklamacji. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki oraz podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane przez okres korzystania z usługi oraz w celach archiwizacyjnych przez okres 10 lat. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, że przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez A Mosty Sp. z o.o., ul. Dębowa 1, 46-022 Zawada w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galeria Mosty za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.