Pierwsze zbiory miodu z naszej pasieki!

Słodki, płynny, aromatyczny, o złocistym kolorze… Już jest! Duma naszej pasieki! Miód z pierwszego zbioru! Z miodobrania uzyskaliśmy ponad 290 słoiczków miodu o wadze 260 g! To prawie 76 kg miodu pszczelego!

 

A wszystko za sprawą naszej pasieki położonej w pobliżu CH Mosty, składającej się z 5 uli, w których zamieszkało 100 000 pszczół.

 

Okolice CH Mosty to wymarzone miejsce dla naszych skrzydlatych przyjaciół. Położenie galerii w bezpośrednim sąsiedztwie zielonych terenów tworzy idealny dom dla tych niezwykle pożytecznych owadów. Tutaj mają bezpieczną przystań. Od wczesnej wiosny do jesieni mogą korzystać z wielu gatunków roślin kwiatowych oraz dzikiej roślinności łąk. Lokalizacja pasieki sprawia, że pszczoły przemieszczają się swobodnie do zróżnicowanych miejsc odpoczynku i żerowania, dzięki czemu ich pokarm jest różnorodny. Opiekę nad naszą miejską pasieką sprawuje firma BeeCity.

 

Miód prosto z pasieki to wyjątkowy produkt!

Jest nie tylko zdrowy, ale także smaczny. Wiedzą o tym wszyscy jego wielbiciele. Miód z powodzeniem zastępuje słodycze i cukier, gdy mamy ochotę na coś słodkiego. Można wykorzystać go na wiele innych sposobów: dodając do ciast, kanapek, deserów, wody z cytryną, syropu, lemoniady, herbaty, a także nalewek.

 

A Ty, z czym najbardziej lubisz łączyć miód?

Aktualności

Ho, ho, idą święta!

Prosto z zaśnieżonej Laponii do CH Mosty nadciąga mroźne powietrze przepełnione… magią świąt! 19-22 grudnia 2022 świąteczna akcja w CH Mosty!   Jak co roku o tej porze roku przygotowujemy…

Zobacz

Grudniowe godziny otwarcia

Zobacz

Wesprzyj z nami potrzebujące zwierzaki i weź udział w zbiórce w dniach 1-20 grudnia 2022

Idzie zima. Pamiętaj, że bezdomne psy i koty też potrzebują ciepła. A Ty możesz im w tym pomóc!   Jeśli jesteś przyjacielem czterech łap – włącz się w naszą zbiórkę…

Zobacz
Chcesz być na bieżąco z nowościami i promocjami? Zapisz się do newslettera.
Przeczytałem zasady subskrypcji

Administratorem danych osobowych jest A Mosty Sp. z o.o., ul. Dębowa 1, 46-022 Zawada, zwana dalej Spółką. Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celu realizacji świadczonej usługi „Newsletter”, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b i f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO), tj. w celu realizacji umowy (nawet zawieranej ustnie lub za pośrednictwem akceptowanego regulaminu), jak też w prawnie usprawiedliwionym celu rozumianym jako identyfikacja klienta i ewentualne rozpatrzenie reklamacji. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki oraz podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane przez okres korzystania z usługi oraz w celach archiwizacyjnych przez okres 10 lat. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, że przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez A Mosty Sp. z o.o., ul. Dębowa 1, 46-022 Zawada w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galeria Mosty za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.