Ho, ho, idą święta!

Prosto z zaśnieżonej Laponii do CH Mosty nadciąga mroźne powietrze przepełnione… magią świąt!

19-22 grudnia 2022 świąteczna akcja w CH Mosty!

 

Jak co roku o tej porze roku przygotowujemy się do Bożego Narodzenia, szykując dla Was, Drodzy Klienci, niespodzianki! A nic nie sprawia większej radości niż prezenty! W ciepły, zimowy nastrój wprawią Was upominki w postaci wianków dekoracyjnych na wigilijny stół!

 

Tę wyjątkową świąteczną dekorację będziecie mogli otrzymać w okresie 19-22 grudnia w zamian za zakupy na kwotę 250 zł zrealizowane w sklepach na terenie naszej galerii.

 

Powodów i okazji do odwiedzenia CH Mosty w okresie przedświątecznym jest wiele – zakup prezentów dla najbliższych, realizacja świątecznej listy sprawunków, szukanie odpowiednich dekoracji bożonarodzeniowych lub skorzystanie z oferowanych w galerii usług. Dodatkową zachętą do wizyty w naszej galerii będzie trwająca aż 4 dni akcja promocyjna i możliwość otrzymania świątecznego wianka!

 

Ponadto, w trakcie trwania akcji promocyjnej, będzie można codziennie skorzystać z usługi darmowego pakowania prezentów zakupionych w sklepach na terenie galerii. Nasze hostessy zgodnie z życzeniem zapakują Wam pięknie podarunki, w godzinach 10.00-19.00.

 

Punkt odbioru nagród znajdować się będzie obok Grycana, natomiast stanowisko pakowania prezentów powstanie w pobliżu Biedronki.

Regulamin Bezpłatne Świąteczne Pakowanie Prezentów PDF
Regulamin Święta – Atrium Mosty BM PDF

Aktualności

Ho, ho, idą święta!

Prosto z zaśnieżonej Laponii do CH Mosty nadciąga mroźne powietrze przepełnione… magią świąt! 19-22 grudnia 2022 świąteczna akcja w CH Mosty!   Jak co roku o tej porze roku przygotowujemy…

Zobacz

Grudniowe godziny otwarcia

Zobacz

Wesprzyj z nami potrzebujące zwierzaki i weź udział w zbiórce w dniach 1-20 grudnia 2022

Idzie zima. Pamiętaj, że bezdomne psy i koty też potrzebują ciepła. A Ty możesz im w tym pomóc!   Jeśli jesteś przyjacielem czterech łap – włącz się w naszą zbiórkę…

Zobacz
Chcesz być na bieżąco z nowościami i promocjami? Zapisz się do newslettera.
Przeczytałem zasady subskrypcji

Administratorem danych osobowych jest A Mosty Sp. z o.o., ul. Dębowa 1, 46-022 Zawada, zwana dalej Spółką. Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celu realizacji świadczonej usługi „Newsletter”, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b i f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO), tj. w celu realizacji umowy (nawet zawieranej ustnie lub za pośrednictwem akceptowanego regulaminu), jak też w prawnie usprawiedliwionym celu rozumianym jako identyfikacja klienta i ewentualne rozpatrzenie reklamacji. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki oraz podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane przez okres korzystania z usługi oraz w celach archiwizacyjnych przez okres 10 lat. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, że przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez A Mosty Sp. z o.o., ul. Dębowa 1, 46-022 Zawada w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galeria Mosty za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.