Głosowanie na projekty w 11. edycji Budżetu Obywatelskiego Płocka

Po raz kolejny mieszkanki i mieszkańcy Płocka zdecydują na co przeznaczyć część pieniędzy z przyszłorocznego budżetu miasta. Wybierać będzie można spośród 52 projektów: 13 ogólnomiejskich i 39 osiedlowych. Podobnie jak w latach ubiegłych propozycje skierowane są do wszystkich grup wiekowych i dotyczą wielu obszarów tematycznych: remontu dróg, budowy ścieżek rowerowych, modernizacji placów zabaw, budowy wybiegów dla psów, doposażenia placówek oświatowych, organizacji festynów, imprez kulturalnych i zajęć sportowych. Wiele zgłoszeń dotyczy również nasadzeń nowych drzew i krzewów czy utworzenia parków kieszonkowych.

 

Głosowanie potrwa od 6 do 19 września:

  • internetowo na stronie mojemiasto.plock.eu,
  • bezpośrednio w punktach do głosowania po okazaniu dokumentu tożsamości ze zdjęciem i numerem PESEL*. Szczegółowy harmonogram głosowania na osiedlach dostępny na stronie mojemiasto.plock.eu. Stały punkt do głosowania funkcjonować będzie w Urzędzie Miasta Płocka przy ul. Synagogalnej 4 (Centrum Organizacji Pozarządowych) od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

* Osoby uprawnione do głosowania, które nie ukończyły 18 lat muszą okazać ważną legitymację szkolną/dowód tymczasowy/paszport oraz nr PESEL. Osoby poniżej 13 lat muszą posiadać również zgodę opiekuna prawnego na udział w głosowaniu – formularz dostępny w punktach do głosowania i na stronie www.mojemiasto.plock.eu.

 

10 września zapraszamy do Centrum Handlowego Atrium Mosty w godzinach 12:00-16:00, gdzie będzie można oddać swój głos osobiście.

 

Zasady głosowania:

  • głosować może każdy mieszkaniec Płocka, niezależnie od wieku,
  • można głosować tylko raz, oddając maksymalnie 2 głosy: na jeden projekt z listy ogólnomiejskiej i na jeden projekt z listy osiedlowej,
  • głosować można tylko raz za pomocą jednej z dostępnych form głosowania,
  • głosować można na projekt z dowolnego osiedla.

 

 

Wyniki głosowania poznamy do 30 września.

 

Zachęcamy do zapoznania się z projektami i głosowania!

Aktualności

Ho, ho, idą święta!

Prosto z zaśnieżonej Laponii do CH Mosty nadciąga mroźne powietrze przepełnione… magią świąt! 19-22 grudnia 2022 świąteczna akcja w CH Mosty!   Jak co roku o tej porze roku przygotowujemy…

Zobacz

Grudniowe godziny otwarcia

Zobacz

Wesprzyj z nami potrzebujące zwierzaki i weź udział w zbiórce w dniach 1-20 grudnia 2022

Idzie zima. Pamiętaj, że bezdomne psy i koty też potrzebują ciepła. A Ty możesz im w tym pomóc!   Jeśli jesteś przyjacielem czterech łap – włącz się w naszą zbiórkę…

Zobacz
Chcesz być na bieżąco z nowościami i promocjami? Zapisz się do newslettera.
Przeczytałem zasady subskrypcji

Administratorem danych osobowych jest A Mosty Sp. z o.o., ul. Dębowa 1, 46-022 Zawada, zwana dalej Spółką. Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celu realizacji świadczonej usługi „Newsletter”, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b i f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO), tj. w celu realizacji umowy (nawet zawieranej ustnie lub za pośrednictwem akceptowanego regulaminu), jak też w prawnie usprawiedliwionym celu rozumianym jako identyfikacja klienta i ewentualne rozpatrzenie reklamacji. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki oraz podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane przez okres korzystania z usługi oraz w celach archiwizacyjnych przez okres 10 lat. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, że przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez A Mosty Sp. z o.o., ul. Dębowa 1, 46-022 Zawada w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galeria Mosty za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.